Bilder Lladro, Spain, figuriner, flickor med blommor, 2st

Lladro, Spain, figuriner, flickor med blommor, 2st

Värdering: - SEK

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

KARMSTOL, "Blink" Rastad och Relling, Hjellegjerede Lenestolfabrikk, 1900 talets mitt (slitage, fläckar, skador på klädsel)

Värdering: -

Bud: 800 SEK

SOFFBORD, Art Deco, H: 62x 100x 60cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 550 SEK

KYLSKÅP med frys nertill, Whirlpool. H:187x 60x 60cm

Värdering: -

Bud: 550 SEK

PALL 1900 talets andra hälft. H:40x 50x 30cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 400 SEK