Bilder Lladro, Spain, figuriner, flickor med blommor, 2st
KARMSTOL, "Blink" Rastad och Relling, Hjellegjerede Lenestolfabrikk, 1900 talets mitt (slitage, fläckar, skador på klädsel)
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 800 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 550 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 550 SEK