Bilder Picknickväskor
1900-talets mitt, 2 väskor i läder, med termosar, matlådor, bestick m.m. Ej helt kompletta. Bruksslitage.
Slutar om 3 timmar 1 minut
Slutar om 3 timmar 1 minut