Bilder Resväska, Gucci, vintage
Resväska, Gucci, vintage
Väska i micro GG-kanvas med handtag och remmar i läder. En innerficka med dragkedja. Märkt på metallplakett "GUCCI MADE IN ITALY" samt numrerad. 73 x 22 cm, höjd 57 cm. Ställvis slitage.