Auktioner Resväska, Gucci, vintage

Bilder Resväska, Gucci, vintage

Resväska, Gucci, vintage

2200 SEK

Värdering: - SEK

Väska i micro GG-kanvas med handtag och remmar i läder. En innerficka med dragkedja. Märkt på metallplakett "GUCCI MADE IN ITALY" samt numrerad. 73 x 22 cm, höjd 57 cm. Ställvis slitage.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

JULGRANSFOT/TOMTE Total L:50 cm

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Böcker.

Värdering: -

Bud: 90 SEK

Ångermanland

Kista. 1790

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Ångermanland

SERVETTER 12 förpackningar Nya

Värdering: -

Bud: 50 SEK