Auktioner Resväska, "Stratos 50", Louis Vuitton, Vintage

Bilder Resväska, "Stratos 50", Louis Vuitton, Vintage

Resväska, "Stratos 50", Louis Vuitton, Vintage

3600 SEK

Värdering: - SEK

Resväska i monogramcanvas, med ljusbruna skinndetaljer. Beslag i mässing. Foder i tyg. Invändigt två fickor med resår.78 x 25 cm, höjd 53 cm, slitage, skador, en dragkedja trasig.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Detta är ett test

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Göteborg

Slutar om 11 timmar 20 minuter

STIG LINDBERG, 18 del, servisporslin, "Colorado", Gustavsberg, 1900-talets mitt

Värdering: 800

Bud: 550 SEK

Slutar om 13 timmar 1 minut

Palldolly

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 13 timmar 2 minuter

Gjutjärnsgavel till trädgårdsbänk

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 13 timmar 3 minuter