Bilder Resväska, "Stratos 50", Louis Vuitton, Vintage
Resväska i monogramcanvas, med ljusbruna skinndetaljer. Beslag i mässing. Foder i tyg. Invändigt två fickor med resår.78 x 25 cm, höjd 53 cm, slitage, skador, en dragkedja trasig.
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 550 SEK
Slutar om 13 timmar 1 minut