Bilder 12 osaa MEISSEN, mokka-astioita

12 osaa MEISSEN, mokka-astioita

0 EUR

Värdering: - EUR

Auktionshuset Helander

Ärtåkersgränden 8-10
00560 Helsingfors
Finland

info@huutokauppahelander.com
+358 29 003 1950

TAVLA Lasse Göransson, olja på duk. 46x46cm bildytans mått

Värdering: -

Bud: 125 SEK

TAVLA Våge Albråten, akvarell. 46x27cm bildytans mått

Värdering: -

Bud: 0 SEK

TAVLA Bo Köhlquist, träsnitt 3/50. 57x52cm rammått

Värdering: -

Bud: 0 SEK

REKLAMSPEGEL, Simoniz, 47x59cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 6 minuter