Bilder Mats Jonasson

Mats Jonasson

400 SEK

Värdering: - SEK

8 st glasblock från Mats Jonasson,

Olika djurmotiv, Höjd: 6-20 cm

Västra Auktionsverket AB

Barrsätragatan 22
556 26 Jönköping

vastra@vastraauktionsverket.se
Tel: 036-12 03 03, 0702-75 45 22

PALLAR Paret, 1900 talets mitt. H:45cm (slitage)

Värdering: -

Bud: 200 SEK

BORD med glasskiva, 1900 talets andra hälft. H:53x 60x 60cm

Värdering: -

Bud: 90 SEK

SEKRETÄR björk, 1900 talets mitt. H:90x 85x 40cm (bruksslitage, skador på knoppar)

Värdering: -

Bud: 0 SEK

MATTA, Wilton, 100x200cm

Värdering: -

Bud: 70 SEK

Slutar om 6 minuter