Auktioner Klockor & Ur Parti klockor och armbandsur, mekaniska och quartz samt tillbehör

Bilder Parti klockor och armbandsur, mekaniska och quartz samt tillbehör

Parti klockor och armbandsur, mekaniska och quartz samt tillbehör

200 SEK

Värdering: 500 SEK

Luleå Auktionsverk

Upplagsvägen 26 D
972 53 Luleå
Norrbotten

info@luleaauktionsverk.se
070-551 58 08

FIGURINER, 2 st, porslin, MJ Hummel, Goebel, 1900-tales andra hälft

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, matsalsmöbel, 13 delar, NK, 1965

Värdering: 5 000

Bud: 1 000 SEK

HANS-AGNE JAKOBSSON, fönsterlampor, 1 par, mässing, Markaryd, 1900-talets mitt

Värdering: 1 500

Bud: 800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, 1800-tal

Värdering: 4 000

Bud: 750 SEK

Slutar om 7 minuter