Bilder Pall, galon/ek, 1900-talets andra hälft.
Mått: 54x36 cm.
Höjd: 45 cm.
Smärre bruksskick. Slitage ett hörn (se bild).
Slutar om 20 timmar 29 minuter
Slutar om 20 timmar 31 minuter
Mått: 54x36 cm.
Höjd: 45 cm.