Auktioner Klockor & Ur Lady klocka mekanisk Morty De Luxe Antimagnetiuc. A2

Bilder Lady klocka mekanisk Morty De Luxe Antimagnetiuc. A2

Lady klocka mekanisk Morty De Luxe Antimagnetiuc. A2

80 SEK

Värdering: 50 SEK

Fungerar inte
Diameter ca: ø22mm.
Se bilder.

Jämtloppan

Förläggarvägen 14
830 21 Tandsbyn

info@jamtloppan.se
Tel: 070-213 80 83

Bordsklocka Sovjet, plast och glas, höjd 19 cm

Värdering: 50

Bud: 110 SEK

Fickur 2 st, största diameter 5 cm

Värdering: 50

Bud: 60 SEK

Väggur, ek, höjd 75 cm

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 dagar

Bordspendyl, förgylld brons och svart sten, 1800-tal.

Värdering: 50

Bud: 1 300 SEK

Slutar om 3 dagar