Bilder Soffbord, teak
Bredd 120 cm.
Djup 53 cm.
Höjd 52 cm.
Bruksslitage. Repor och märken.
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 4 timmar 43 minuter
Slutar om 4 timmar 43 minuter