Auktioner Belysning Taklampa glas och metall

Bilder Taklampa glas och metall

Taklampa glas och metall

100 SEK

Värdering: - SEK

Några prismor saknas.
Höjd: 42 cm

Krawzykowska Auktioner

Fjärrviksvägen 2
65350 Karlstad

kristian@rispab.se
0793330228

Pall underrede i mässing med läderklädd sits, 30x30 cm. Höjd: 47 cm

Värdering: -

Bud: 500 SEK

Blyerts Einar Nerman (1888-1983), Sverige. Replik. Signerad. Bildmått: 24x25 cm, yttermått inklusive ram: 41x42 cm

Värdering: -

Bud: 350 SEK

Vas Kina, omkring 1900. Höjd: 24 cm

Värdering: -

Bud: 2 400 SEK

Oljemålning Karl-Göte Sernius Andersson (1904-1959), Sverige. Signerad, måne och skål. Olja på pannå, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 71x62 cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK