Bilder Ljusstakar, ett par, 17-/1800-tal
Mässing. Höjd 15 cm.
Åldersrelaterat slitage. En ljusstake lös, saknar skruv.
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 5 timmar 44 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 500 SEK
Dalarna
Slutar om 5 timmar 44 minuter
Slutar om 5 timmar 44 minuter