Auktioner Möbler Soffa, 1900-tal

Bilder Soffa, 1900-tal

Soffa, 1900-tal

0 SEK

Värdering: - SEK

Galonklädsel.

Bredd 116 cm.
Djup ca 50 cm.
Höjd 81 cm.

Slitage. Fläckar och märken. Hål i klädsel. En lös knapp medföljer.

Krawzykowska Auktioner

Fjärrviksvägen 2
65350 Karlstad

kristian@rispab.se
0793330228

Pop up-tält .

Värdering: -

Bud: 550 SEK

Ångermanland

Akvarell Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1906, Stuga, 19x26 cm, yttermått inklusive ram: 24x32 cm

Värdering: -

Bud: 250 SEK

ARNE NORELL, 1 par safaristolar, "Sirocco", Norell, 1960-/70-tal

Värdering: 15 000

Bud: 12 000 SEK

SPIS Siemens, i nyskick, oanvänd. H:90x 55x 60cm

Värdering: -

Bud: 1 200 SEK