Bilder Soffa, 1900-tal
Soffa, 1900-tal
Galonklädsel.
Bredd 116 cm.
Djup ca 50 cm.
Höjd 81 cm.
Slitage. Fläckar och märken. Hål i klädsel. En lös knapp medföljer.