Auktioner Marin Norska amerikalinjen olja på pannå daterad 1937

Bilder Marin Norska amerikalinjen olja på pannå daterad 1937

Marin Norska amerikalinjen olja på pannå daterad 1937

120 SEK

Värdering: - SEK

Mått 60 x 32 cm

Krawzykowska Auktioner

Fjärrviksvägen 2
65350 Karlstad

kristian@rispab.se
0793330228

SPEGELREFLEXKAMERA Halina-Viceroy Haking's super reflex

Värdering: -

Bud: 400 SEK

PRYDNADSVAPEN L:47 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

PILAR Minsta L:61 cm

Värdering: -

Bud: 70 SEK

MUGG Björn Lindberg H:9,5 cm

Värdering: -

Bud: 125 SEK