Bilder Bengt Nordenborg, "Pollineringstid", litografi
Bengt Nordenborg, "Pollineringstid", litografi
Signerad och numrerad 189/260. Bildmått 48x38 cm.
Missfärgning på passepartout.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 60 SEK