Auktioner Eyvind Olesen, Stilleben, olja på duk

Bilder Eyvind Olesen, Stilleben, olja på duk

Eyvind Olesen, Stilleben, olja på duk

100 SEK

Värdering: - SEK

Signerad och daterad -60. Bildmått 65x55 cm.

Skador på duk, färgbortfall.

Krawzykowska Auktioner

Fjärrviksvägen 2
65350 Karlstad

kristian@rispab.se
0793330228

MOTOR MERCEDES-BENZ OM616.918

Värdering: 5 000

Bud: 6 000 SEK

Slutar om 4 timmar 34 minuter

TÄLT/VÄXTHUS -STOMME

Värdering: 1 000

Bud: 2 200 SEK

Slutar om 4 timmar 41 minuter

TÄLT/VÄXTHUS -STOMME

Värdering: 1 000

Bud: 2 200 SEK

Slutar om 4 timmar 42 minuter

GITARR, akustisk, Oscar Teller, modell 411

Värdering: 400

Bud: 200 SEK

Slutar om 7 timmar 17 minuter