Bilder Eyvind Olesen, Stilleben, olja på duk
Signerad och daterad -60. Bildmått 65x55 cm.
Skador på duk, färgbortfall.
Slutar om 4 timmar 34 minuter
Slutar om 4 timmar 41 minuter
Slutar om 4 timmar 42 minuter