Bilder Spegel 1930-tal
Lössa pinnar. Slitage.
Mått: B 99 cm, H 63 cm
Slutar om 11 timmar 21 minuter
Slutar om 11 timmar 24 minuter
Värdering: 80 000 SEK
Högsta bud:Bud: 21 200 SEK
Göteborg
Slutar om 11 timmar 27 minuter