Bilder IDOLKORT, "Sportens stjärnor i färg", redigerad av Bengt Bedrup, Hemmets Journal, 1960-tal
20 sidor, nr 1 - 20 samt 1 onumrerad, ca 16 x 11,5 cm, bl a med nr 23. Cassius Clay, med rött originalomslag
Slutar om 16 timmar 11 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 16 timmar 13 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 16 timmar 15 minuter