Auktioner Belysning LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-/2000-tal

Bilder LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-/2000-tal

LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-/2000-tal

800 SEK

Värdering: 400 SEK

Stomme av mässing, behängd med prismor, för fem ljus, sex ljuspunkter, höjd ca 48 cm, diameter ca 40 cm

VICKE LINDSTRAND, vas, glas, Orrefors, signerad

Värdering: 5 000

Bud: 3 400 SEK

Slutar om 7 timmar 12 minuter

Kökssoffa

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 12 minuter

Stolar, 1 par, svarta, trä

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 12 minuter

Kontorsstol, Kinnarps

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 12 minuter