Bilder SPEGEL, fanerad med mahogny, 1800-tal
Svärtad dekor, svängt krön, ca 130 x 58 cm
Slutar om 11 timmar 19 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 11 timmar 21 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 11 timmar 23 minuter