Auktioner KÄPP, med silverkrycka,1900-tal

Bilder KÄPP, med silverkrycka,1900-tal

KÄPP, med silverkrycka,1900-tal

300 SEK

Värdering: 300 SEK

Längd 87 cm

SOLSTOLAR 3st (slitage)

Värdering: -

Bud: 500 SEK

KNIV i träslida signerad Jard Rollén Total L:25 cm

Värdering: -

Bud: 250 SEK

KNIV i träslida signerad Jard Rollén Total L:20 cm

Värdering: -

Bud: 150 SEK

HÄNGE sterling silver 925 David Andersen 7,5*5 cm V:18,1 g

Värdering: -

Bud: 800 SEK

Slutar om 7 minuter