Auktioner HELGE SIBAST, stol, "No 8", Sibast Furniture, 1900-talets mitt

Bilder HELGE SIBAST, stol, "No 8", Sibast Furniture, 1900-talets mitt

HELGE SIBAST, stol, "No 8", Sibast Furniture, 1900-talets mitt

1000 SEK

Värdering: 1 500 SEK

Stomme i ek, fast stoppad sits, märkt med plakett, sitthöjd ca 43 cm

STOLAR, 6 st, IKEA, "Stockholm"

Värdering: 4 000

Bud: 750 SEK

COLLIER, 4 st, bärnsten, horn och förgyllt silver, 1900-talets mitt

Värdering: 500

Bud: 200 SEK

DAMARMBANDSUR, stål, Enicar, automatiskt urverk, 1900-talets mitt

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

LEKSAKSBILAR, 4 st, plåt, Japan, 1900-talets mitt

Värdering: 300

Bud: 150 SEK

Slutar om 7 minuter