Bilder FIGURER, 10 st, skuret och bemålat trä, bla signerade Sigge, 1900-talets andra hälft
Figurer och djur, sittande man höjd 13 cm
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Värdering: 600 SEK
Högsta bud:Bud: 650 SEK