Auktioner Möbler Byrå 3 lådor, Gustaviansk stil, 1900-tal

Bilder Byrå 3 lådor, Gustaviansk stil, 1900-tal

Byrå 3 lådor, Gustaviansk stil, 1900-tal

1400 SEK

Värdering: - SEK

Beslag original. Nyckel saknas.

För frakt, kontakta oss för offert.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Byrå NK Nordiska Kompaniet. Rödbetsad furu med beslag av mässing. Brickmärkt Verkstäder, Nyköping. Bredd: 100 cm. Djup: 42 cm. Höjd: 86 cm

Värdering: -

Bud: 1 000 SEK

Kopparstick 1700-tal, Raphael, skolan i Athen, 53x74 cm, yttermått inklusive ram: 68x90 cm

Värdering: -

Bud: 450 SEK

Soffa Badkarsmodell, Gustaviansk stil. Längd: 151 cm

Värdering: -

Bud: 600 SEK

Sameknivar 3 st, en signerad. Längd: 19-33 cm

Värdering: -

Bud: 1 000 SEK