Bilder Magic: The Gathering samlarkort, 60 stycken
Inplastade.
Oljemålning Karl-Göte Sernius Andersson (1904-1959), Sverige. Signerad, i Ateljén, Gnesta. Olja på pannå, 80x100, oramad
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 450 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK