Auktioner Smurfar 15 stycken, Peyo W. Germany, 1960-1970 tal

Bilder Smurfar 15 stycken, Peyo W. Germany, 1960-1970 tal

Smurfar 15 stycken, Peyo W. Germany, 1960-1970 tal

400 SEK

Värdering: - SEK

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Oljemålning Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på duk, 45x64 cm, yttermått inklusive ram: 55x74 cm

Värdering: -

Bud: 900 SEK

Oljemålningar 2 st, påmålade tryck, 1800-tal, yttermått inklusive ram: 16x22 cm. Ej signerad

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Karmstolar ett par, England

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Akvarell Peter Kolacz (f. 1968), Kanada. Komposition. Akvarell, bildmått: 100x70 cm, yttermått inklusive ram: 112x80 cm. Ej signerad

Värdering: -

Bud: 600 SEK