Auktioner Övrigt Måttsats metall, 4 delar

Bilder Måttsats metall, 4 delar

Måttsats metall, 4 delar

150 SEK

Värdering: - SEK

3st 1dl. 1st 5dl.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Oljemålning Jan Hatvani (1903-1969), Sverige. Skärgårdslandskap. Signerad. Olja på duk, 45x60 cm, yttermått inklusive ram: 51x67 cm

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Samekniv Signerad Skaltje. Längd: 27 cm

Värdering: -

Bud: 800 SEK

Spark.

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Ångermanland

Stol Afrikana

Värdering: -

Bud: 50 SEK