Auktioner Lekhäst 1900-tal

Bilder Lekhäst 1900-tal

Lekhäst 1900-tal

750 SEK

Värdering: - SEK

Monterad på rullbräda. Läderdetaljer.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Väggpendyl Rokokostil. Höjd: 60 cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Golvlampa metall. Höjd: 186 cm

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Oljemålning Karl-Göte Sernius Andersson (1904-1959), Sverige. Signerad, Hotellrummet. Olja på duk, 52x60 cm, yttermått inklusive ram: 67x75 cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Färglitografi Stefan W Igelström (f. 1953), Sverige. Fruktkorg, Signerad HC, och daterad -86, Färglitografi, bildmått: 39,5x19 cm. Bladets mått: 53,5x38 cm, oramat löst blad

Värdering: -

Bud: 50 SEK