Auktioner Böcker Kartor Hanebo-socken Gäfleborgs län, Rotemo, 6 stycken, tidigt 1900-tal

Bilder Kartor Hanebo-socken Gäfleborgs län, Rotemo, 6 stycken, tidigt 1900-tal

Kartor Hanebo-socken Gäfleborgs län, Rotemo, 6 stycken, tidigt 1900-tal

175 SEK

Värdering: - SEK

För frakt, kontakta oss för offert.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

DÖRRBJÄLLRA gjutjärn H:33 cm

Värdering: -

Bud: 300 SEK

SLEV, ÖPPNARE & KORKSKRUV i tenn

Värdering: -

Bud: 80 SEK

PÄRLOR, TRÅD & ÖRONKROKAR för tillverkning av smycke

Värdering: -

Bud: 150 SEK

TELEFONHYLLA teak 43*23*22 cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 150 SEK