Bilder Vas Danmark, tillskriven Herman Kähler
Glaserad keramik.
Färglitografi Stefan W Igelström (f. 1953), Sverige. Fruktkorg, Signerad HC, och daterad -86, Färglitografi, bildmått: 39,5x19 cm. Bladets mått: 53,5x38 cm, oramat löst blad
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
ARMBANDSUR, stål, IWC, International Watch Co, Schaffhausen, de Luxe, automatiskt urverk, sannolikt 1950-/60-tal
Värdering: 6 000 SEK
Högsta bud:Bud: 6 000 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 1 550 SEK