Auktioner Glas Vas Danmark, tillskriven Herman Kähler

Bilder Vas Danmark, tillskriven Herman Kähler

Vas Danmark, tillskriven Herman Kähler

250 SEK

Värdering: - SEK

Glaserad keramik.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Färglitografi Stefan W Igelström (f. 1953), Sverige. Fruktkorg, Signerad HC, och daterad -86, Färglitografi, bildmått: 39,5x19 cm. Bladets mått: 53,5x38 cm, oramat löst blad

Värdering: -

Bud: 50 SEK

ARMBANDSUR, stål, IWC, International Watch Co, Schaffhausen, de Luxe, automatiskt urverk, sannolikt 1950-/60-tal

Värdering: 6 000

Bud: 6 000 SEK

EL-CYKEL Crescent, fungerar, laddare medföljer, i använt skick, batteriet klarar ej 5 mil längre.

Värdering: -

Bud: 1 550 SEK

Åkgräsklippare.

Värdering: -

Bud: 5 400 SEK

Ångermanland