Bilder Stop silver, Barock-stil, GAB

Stop silver, Barock-stil, GAB

5200 SEK

Värdering: - SEK

Lock med infällt mynt Gustav V. Kulfötter. Invändig förgyllning. Rikt graverad, med ägarnamn.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

LJUSSTAKE Magnor H:30 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

TRÄGRODA L:23 cm

Värdering: -

Bud: 60 SEK

TRÄSKULPTUR ödla signerad Jard Rollén L:24 cm

Värdering: -

Bud: 1 400 SEK

BORDSLAMPA Total H:70 cm

Värdering: -

Bud: 70 SEK

Slutar om 7 minuter