Auktioner Vägglampetter 1 par, 1950-1960 tal

Bilder Vägglampetter 1 par, 1950-1960 tal

Vägglampetter 1 par, 1950-1960 tal

100 SEK

Värdering: - SEK

Stomme förgyllt trä. Spegel. 1 lamphållare vardera. Seriekopplade.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Koppar med fat, Rörstrand, 1900-talets första hälft

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Droskbänk, allmoge

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Borrmaskin på stegpall, AWAB

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Domkraft, 2 ton

Värdering: -

Bud: 60 SEK