Auktioner Bordslyster mässing, 2 stycken, 1900-tal

Bilder Bordslyster mässing, 2 stycken, 1900-tal

Bordslyster mässing, 2 stycken, 1900-tal

Värdering: - SEK

2st ljushållare vardera.

1st H 30 cm, B 25 cm.
1st H 26.5 cm, B 19 cm.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Fat & Ljushållare, Millennieskiftet 2000 Rörstrand

Värdering: -

Bud: 50 SEK

BYRÅ, rokoko, 1700-talets andra hälft, Sverige

Värdering: 8 000

Bud: 8 000 SEK

Registreringsskylt båt

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Silverskedar.

Värdering: -

Bud: 280 SEK