Bilder Efterrättsskålar, 11 stycken
Blåtonat glas.
Färglitografi Oskar Bergman (1879-1963), Sverige. Sommarkust. Signerad, numrerad 301/350. Färglitografi, bildmått: 31x43 cm, yttermått inklusive ram: 50x60 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK
Värdering: 6 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 000 SEK