Auktioner Möbler Piedestaler rotting, 3 stycken

Bilder Piedestaler rotting, 3 stycken

Piedestaler rotting, 3 stycken

175 SEK

Värdering: - SEK

2st med frostad glasskiva. H 30 cm, Diameter 23 cm.
1st med träskiva. H 35 cm, Diameter 21 cm.

För frakt, kontakta oss för offert.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Axel Olsson, litografi, pojke tittar på trädblommning

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Kedja med hänge, 18k guld, längd 40 cm, vikt 2,0 gram

Värdering: 700

Bud: 850 SEK

Yxa 2 stk

Värdering: 400

Bud: 650 SEK

Sideboard 1940-tal

Värdering: -

Bud: 60 SEK