Auktioner Elektronik Bordstelefon LM Ericsson, 1900-talets första hÀlft

Bilder Bordstelefon LM Ericsson, 1900-talets första hÀlft

Bordstelefon LM Ericsson, 1900-talets första hÀlft

150 SEK

VĂ€rdering: - SEK

Bakelit.

Bergviks AuktionstjÀnst

LappstadsvÀgen 13 B
820 23 Bergvik
HĂ€lsingland

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

BÅT Bayliner med Mercruiser motor V6 205hk, gĂ„tt endast 20h, bara att lĂ€gga i och köra,renoverat skrov, nydragen el, elektriska trimplan, nerfĂ€llbara stolar, kapell och bĂ„ttrailer modifierad för enklare upp och nedtagning av bĂ„ten. (sidoruta pĂ„ förarsidan sprucken batteri saknas)

VĂ€rdering: -

Bud: 31 500 SEK

VĂ€rmland

Slutar om 12 minuter

VITRINSKÅP stomme i metall, modern tillverkning. H:161x 85x 36cm

VĂ€rdering: -

Bud: 600 SEK

VĂ€rmland

Slutar om 14 minuter

LÅDFACK i plĂ„t för verktyg. H:35x 95x 48cm (bruksslitage)

VĂ€rdering: -

Bud: 850 SEK

VĂ€rmland

Slutar om 16 minuter

VĂ€rdering: -

Bud: 850 SEK

VĂ€rmland

Slutar om 18 minuter