Auktioner Möbler Kyrkbänk 1900-tal

Bilder Kyrkbänk 1900-tal

Kyrkbänk 1900-tal

225 SEK

Värdering: - SEK

För frakt, kontakta oss för offert.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Vas Royal Copenhagen. Höjd: 42 cm

Värdering: -

Bud: 1 300 SEK

Skål på fot, Kjell Engman (f. 1946), Sverige. Diameter: 30 cm, höjd: 26 cm

Värdering: -

Bud: 600 SEK

Oljemålning Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. Duvor. Signerad. Olja på duk, 37x54 cm, yttermått inklusive ram: 46x63 cm

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Våtrumsmatta.

Värdering: -

Bud: 1 200 SEK

Ångermanland