Auktioner Möbler Trädgårdsgrupp konstrotting "Ato Collection"

Bilder Trädgårdsgrupp konstrotting "Ato Collection"

Trädgårdsgrupp konstrotting "Ato Collection"

2200 SEK

Värdering: - SEK

1st bord med glasskiva. H 46 cm, L 110 cm, B 60 cm.
5st mittdelar. Sitthöjd 35 cm, D 70 cm, rygghöjd 65 cm, B 75 cm.
2st hörndelar. Sitthöjd 35 cm, D 70 cm, rygghöjd 65 cm, B 75 cm.
9st ryggdynor.
7st sittdynor.

Klämmor för att fästa delarna medföljer.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

KAFFEPANNA koppar 1800-tal, stor H:31 cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 150 SEK

ÄLDRE APOTEKFLASKOR

Värdering: -

Bud: 70 SEK

LJUSSTAKE & LJUSLYKTA Marja H:19 cm

Värdering: -

Bud: 60 SEK

ÄLDRE FOTORAMAR

Värdering: -

Bud: 375 SEK