Bilder Väckarklocka, plast, Sankyo, Digi-Lo, model No 423E, Japan, 1970-tal.
Längd: 16,5 cm.
Smärre bruksskick.
Ystads Auktioner ansvarar inte för funktionen.
Längd: 16,5 cm.
Smärre bruksskick.