Bilder Trumma, 1900/2000-tal.
Höjd: 65 cm.
Diam: 35 cm.
Bruksskick. Trummskinnet med liten skada.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Slutar om 8 dagar
Slutar om 8 dagar