Bilder Ytterbelysning. 1970-talet ,metall & glas.
Ytterbelysning. 1970-talet ,metall & glas.
Mäter ca: 31cm hög.
Bruksslitage, anlupen metall & smutsig.
Funktion okänd.
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 2 200 SEK