Auktioner Belysning Ytterbelysning. 1970-talet ,metall & glas.

Bilder Ytterbelysning. 1970-talet ,metall & glas.

Ytterbelysning. 1970-talet ,metall & glas.

Värdering: - SEK

Mäter ca: 31cm hög.
Bruksslitage, anlupen metall & smutsig.
Funktion okänd.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

GUNNAR ASPLUND, vägglampa, ASEA Skandia, 1900-talets mitt

Värdering: 2 500

Bud: 2 200 SEK

Häcksax Stiga SHT 600

Värdering: 400

Bud: 100 SEK

Bokhyllor 2 st

Värdering: -

Bud: 80 SEK

MILITÄRA MEDALJER

Värdering: -

Bud: 125 SEK