Bilder Äldre modellflygplan, trä/papp
L 60
slitage/skador
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 2 timmar 6 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Dalarna
Slutar om 2 timmar 6 minuter
Slutar om 2 timmar 6 minuter