Bilder Tekanna, "Maskros" Gustavsberg, Jugend majolika
H 15
lagning i lock
nagg vid mynning
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 9 timmar 47 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 500 SEK
Dalarna
Slutar om 9 timmar 47 minuter
Slutar om 9 timmar 47 minuter