Auktioner Slaglåsgevär, 1800-tal

Bilder Slaglåsgevär, 1800-tal

Slaglåsgevär, 1800-tal

650 SEK

Värdering: - SEK

L 149
Slitage, porös i stock, rost

Snapphane Auktioner

PL5297 Röinge
28192 Hässleholm

kontakt@snapphaneauktioner.se
0707146007

GUNNAR NYLUND, skål, stengods, Rörstrand, signerad GN AXK

Värdering: 2 500

Bud: 1 100 SEK

DUBBELSÄNG kontinental, med huvudgavel. B:180cm (använt skick)

Värdering: -

Bud: 2 700 SEK

FLÄKT, Sandberg, H: 105cm

Värdering: -

Bud: 70 SEK

Sticksåg.

Värdering: -

Bud: 110 SEK

Ångermanland