Bilder Slaglåsgevär, 1800-tal
L 149
Slitage, porös i stock, rost
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 2 700 SEK