Bilder Vas, Bette Jessen Aluminia Danmark
H 15 B 19
Oljemålning Tomas Mandel (f. 1923), Sverige. Vid Åsögatan. Signerad. Olja på duk, 20x24 cm, yttermått inklusive ram: 35x40 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 150 SEK
Färglitografi Oskar Bergman (1879-1963), Sverige. Sommarkust. Signerad, numrerad 301/350. Färglitografi, bildmått: 31x43 cm, yttermått inklusive ram: 50x60 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK
Värdering: 6 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 000 SEK