Auktioner Högtryckstvätt, Kärcher K2.99

Bilder Högtryckstvätt, Kärcher K2.99

Högtryckstvätt, Kärcher K2.99

175 SEK

Värdering: - SEK

startar vid test

Snapphane Auktioner

PL5297 Röinge
28192 Hässleholm

kontakt@snapphaneauktioner.se
0707146007

OMEGA, De Ville, damarmbandsur, 18k guld, total vikt ca 28 g

Värdering: 10 000

Bud: 12 000 SEK

ARMBAND, platina, art déco, 1900-talets första hälft, med diamanter ca 7.50 ct, tot vikt ca 28 g

Värdering: 40 000

Bud: 38 000 SEK

RING, 14k vitguld, med briljantslipade diamanter tot ca 1.00 ct, sannolikt 1900-talets andra hälft, tot vikt ca 5 g

Värdering: 5 000

Bud: 3 200 SEK

OSCAR LYCKE (1877-1927), olja på duk, signerad

Värdering: 4 000

Bud: 900 SEK

Slutar om 7 minuter