Bilder Bälgkamera, Ernemann, Heag XII mod. II, tidigt 1900-tal, Tyskland

Bälgkamera, Ernemann, Heag XII mod. II, tidigt 1900-tal, Tyskland

Värdering: 500 SEK

Bälgkamera, Ernemann, Heag XII mod. II, Ernastigmat 135 mm 1:6.8, tidigt 1900-tal, Tyskland

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

KARMSTOL, "Blink" Rastad och Relling, Hjellegjerede Lenestolfabrikk, 1900 talets mitt (slitage, fläckar, skador på klädsel)

Värdering: -

Bud: 900 SEK

PALL 1900 talets andra hälft. H:40x 50x 30cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 400 SEK

BORD fanerat i teak, 1900 talets mitt. H:48x 58x 40cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

LUFTGEVÄR L:103cm

Värdering: -

Bud: 275 SEK