Bilder Bälgkamera, Ernemann, Heag XII mod. II, tidigt 1900-tal, Tyskland
Bälgkamera, Ernemann, Heag XII mod. II, Ernastigmat 135 mm 1:6.8, tidigt 1900-tal, Tyskland
KARMSTOL, "Blink" Rastad och Relling, Hjellegjerede Lenestolfabrikk, 1900 talets mitt (slitage, fläckar, skador på klädsel)
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 900 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 400 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK