Bilder MINDRE SOFFBORD/SIDOBORD
Stomme i lövträ, skiva i glas med etsad blomdekor, 1950,60-tal, mindre åldersrelaterat slitage, H.51, L.66, B.46 cm. (vån3)
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 4 timmar 53 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 500 SEK
Dalarna
Slutar om 4 timmar 53 minuter
Slutar om 4 timmar 53 minuter