Bilder BYRÅ

BYRÅ

2200 SEK

Värdering: - SEK

Furu, 18,1900-tal, senare beslag och pluggade nyckelhål, H.80, B.90, Dj.49 cm. (vån1)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

Spegel 1920-tal, 118x41 cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Oljemålning Karl-Göte Sernius Andersson (1904-1959), Sverige. Signerad, daterad 1938, Stilleben. Olja på pannå, 47x60 cm, yttermått inklusive ram: 59x72 cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Tryckknapps, Hål, Öljett set

Värdering: -

Bud: 90 SEK

Ångermanland

Kaffegods Den Kongelige Porcelainsfabrik / Bing & Grøndahl, Måsen, 13 del

Värdering: -

Bud: 450 SEK