Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
Olja på duk, signerad, ram 42x112 cm, bild 29x99 cm. (vån1)
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 5 timmar 58 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 500 SEK
Dalarna
Slutar om 5 timmar 58 minuter
Slutar om 5 timmar 58 minuter